Як запобігти прискореному псуванню меблів?

Усі хочуть, щоб вдома завжди було затишно, комфортно і красиво. Для цього ми виготовляємо меблі з якісних матеріалів.
Але які б хороші вони не були – з часом всеодно втрачається їх презентабельний вигляд. Меблі псуються.
❓Чи можливо це змінити ❓
Ми підготували для вас декілька порад, які у цьому допоможуть

 1. Обов’язковим є встановлення меблів на горизонтально рівній поверхні.
 2. В процесі експлуатації меблів потрібно періодично перевіряти стан з’єднань (кріплення дверей, шухляд, деталей між собою) та проводити своєчасне регулювання.
 3. Забороняється перевантажувати меблі.
 4. Пересувати меблі потрібно за вертикальні жорстко закріплені елементи (стійки, боковини) попередньо звільнивши від речей.
 5. Меблі призначені для експлуатації в сухих приміщеннях захищених від шкідливих атмосферних впливів (пряме сонячне проміння, волога і т. п), при температурі від +10 до +30 °C. При встановлені, мінімальна відстань  між меблевим виробом та діючим приладом обігріву повинна бути 0,5 м.
 6. Рекомендовано не залишати забруднення будь-якого походження на поверхні меблів на довгий термін, це може призвести до стійких плям.
 7. Стики стільниць з ЛДСП рекомендовано під час монтажу обробити герметиком на основі силікону. Категорично заборонено пошкоджувати захисний гідроізоляційний шар на стиках стільниць.
 8.  Не допускається ставити на поверхню стільниці гарячі предмети(чайники, сковорідки, праски). Використовуйте спеціальні термоізоляційні підставки. Дія високої температури може призвести до розплавлення, або деформації пластику.
 9. Не допускається розробляти та нарізати продукти на поверхні стільниці, або дряпати стільницю жорстким предметом. Для цих цілей обов’язково використовуйте дощечки.
 10. Для запобігання набухання ДСП, відклейки кромки, не допускайте прямої дії пари (електрочайника, електроварки) та скупчення води на поверхні меблів.
 11. Транспортувати меблі потрібно лише в розібраному вигляді.
 12. Розміщувати речі потрібно за принципом: важкі речі ближче до краю поличок(опор), легкі ближче до центру.
 13. Слід пам’ятати, що більшість дверей відкриваються під прямим кутом. Тому забороняється пробувати відкривати двері під більшим кутом, так як вийдуть з ладу завіси.
 14. Увага! Рекомендується скористатись послугами збирання меблів спеціалізованої фірми, яка має для цього відповідне обладнання та персонал, та яка відповідає за якість наданої послуги. У випадку самостійного або некваліфікованого збирання меблів, можливе виникнення дефектів і як наслідок – втрата гарантійного обслуговування.

Пам’ятайте. Термін експлуатації меблів, залежить від умов в яких вони будуть знаходитися. Дотримуючись  простих правил експлуатації та догляду за меблями, ви зможете  користуватись ними якнайдовше. 

Bohdan Stanchuk
Коментарів немає
Категорії:
Guides
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку