Чи впливає колір меблів на настрій людини?

Існує твердження, що деякі кольори можуть підвищувати працездатність людини та добре впливати на її емоційну сферу, інші ж – нести лише негативний вплив.
Тобто кольори дуже важливі і треба ретельно підбирати їх

Окрім психологічного впливу кольори в інтер’єрі виконують ряд інших важливих функцій, адже через них ми візуально знайомимося із простором.

То який колір варто обрати ❓
Наші поради ⬇

➖ при виробі меблів варто прислухатися до думки фахівців, але не забувайте про свої вподобання і про те, що це ваш дім і вам у ньому знаходитися кожен день;

➖ відштовхуйтеся від рис свого характеру. Якщо ви спокійна людина – обирайте “легкі”, пастельні, теплі відтінки;

Спальня “Сара”

➖ якщо у вас творчий, запальний характер – не бійтеся експерементувати і сміливо обирайте яскравіші відтінки;

➖ якщо сьогодні вам подобається одне, а завтра інше і ви боїтеся пошкодувати про свій вибір- обирайте коричневий колір корпусних меблів.
Цей колір добре заспокоює, додає сили, дарує відчуття стійкості. Крім цього його можна застосовувати для поліпшення фінансового становища

➖ не купуйте одразу. Залиште собі в запасі декілька днів, зважте всі ➕ і ➖, а тоді сміливо обирайте те, що найбільше вам підходить ?

Дотримуйтеся цих простих правил і нехай ваші меблі приносять вам лише позитивні емоції ?❤

А ще у розділі Галерея є підбірка текстур, які ми використовуємо у наших меблях. Вибирайте ту, яка вам найбільше подобається. А потім з допомогою фільтра можна знайти у яких саме меблях ми її використовуємо.

Bohdan Stanchuk
Коментарів немає
Категорії:
Guides, News
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку