Про нас

Фабрика “Сокме” виробляє меблі (MFB і MDF) з 2000 р і є одним з лідерів меблевої промисловості не тільки в Україні, але і в країнах СНД (Молдова, Грузія, Казахстан, Киргизстан), а також Східна та Західна Європа (Латвія, Литва, Румунія, Греція, Словаччина, Угорщина).
У 2014 році завод почав здійснювати поставки до Німеччини та Австрії (група XXXLutz), а також виробляти меблі для таких гігантів, як JYSK та IKEA.
Нашими постачальниками є HETTICH, BLUM, GTV, HAFELE, KRONOSPAN, HRANIPEX та інші. Компанія має більше 5 000 кв.м. сучасних виробничих потужностей і більше 40 000 кв.м. складів.
Всі продукти нашої продукції сертифіковані і пройшли санітарно-гігієнічну експертизу.
Виробництво меблів відбувається на високоякісному німецькому та італійському обладнанні (HOLZMA, HOMAG, BURKLE, ALTENDORF, BIESSE, MORBIDELLI, VITAP, SCM GROUP та інші)

Досвід

Сокме засновано в 2000 році. Старт — 12 працівників та 4 види продукції. Сьогодні 600 працівників та більше 100 моделей. Виготовлення меблів, вивчення попиту та впровадження новітніх технологій — наша спеціалізація. Всі меблі представлені в каталозі — це результат роботи наших спеціалістів або розробки європейських дизайнерів.

Факти

Щороку більше 2 тис. траків виходить з конвеєрів нашого виробництва. Щокварталу впроваджуємо у виробництво нові серії готової продукції. Щомісячно удосконалюємо якісні характеристики меблів та комплектуючих. Щодня більше тисячі покупців в Україні, Грузії, Казахстані, Молдові, Латвії, Німеччині, Австрії, Чехії, приймають рішення про купівлю нашої продукції. Щогодини 20 сімей замовляють наші кухні. Кожної хвилини пакуємо 10 пачок готової продукції.

Переваги

У виробництві меблів ми використовуєм лише ламіновану (не папір) ДСП плиту , що має високий коефіцієнт на стирання та інші механічні пошкодження. Кромка. Ми використовуємо кромку ABS та ПВХ (не папір), що гарантує довгий термін експлуатації та відмінний зовнішній вигляд. Фурнітура. Тільки якісна фурнітура: завіси 35 тис. відкривань; кріплення, стяжки та напрямні тільки металеві; з’єднувальні колики, тільки з твердих порід деревини. Вся продукція виготовляється на новітньому європейському обладнанні.

Всі результати пошуку